אינסטלטור ברחובות

אינסטלטור ברחובות והסביבה אפשר למצוא כמו חול. רק פותחים את הרשת ואלפי תוצאות קופצות לנו מול העיניים לאחר כמה הקלקות פשוטות. אולם, לתפקיד הכה חשוב הזה האמון על כל תשתיות הצנרת והביוב שלנו ישנם הרבה בעלי מקצוע ללא הכשרה ראויה ולעתים רבות לצערנו, גם ללא מצפון. עדות לכך אנו רואים בכל שבוע בתכנית 'יצאת צדיק' עם חיים אתגר. במאמר שלפניכם ננסה לעזור ולו במעט לחסוך לכם כסף זמן ובעיקר בעגמת נפש.

אינסטלטור ברחובות – איך נבחר?

  • כיום, בעידן הרשתות החברתיות ניתן בקלות לעשות תהליך סינון ראשוני של אינסטלטור ברחובות והסביבה. בפלטפורמות כמו פייסבוק לדוגמה, נוכל לקרוא ביקורות, לבקש המלצות וקבל עצות מועילות בבחירת איש המקצוע.
  • נסו לנסות ולהבין מה הבעיה כך שתדעו מה לומר לאינסטלטור בטלפון ומראש הוא יידע במה לטפל. כמו כן, ישנן בעיות אותן לפתור בקלות בעצמנו מבלי להיעזר בשרברב.
  • תשאלו שכנים, משפחה וחברים אם יצא להם לעבוד עם מישהו מסוים, לשאול איך הייתה העבודה איתו, האם עמד בזמנים והאם העבודה בוצעה לשביעות רצונם.
  • וודאו עוד בשיחת הטלפון כי יש ברשותו של נותן השירות רישיון לעבודות בקווי מים, ביוב וניקוז מטעם משרד הבינוי והשיכון. אינסטלטור אשר אין ברשותו אחד שכזה אינו מורשה לעסוק במקצוע, דבר זה אינו חוקי ומעיד בין היתר על חובבנים במקרה הטוב או שרלטנים במקרה הרע.
  • עמדו על כך שהאינסטלטור נותן לכם חשבונית אשר מהווה אחריות לשירות אותו קיבלתם. אל תתפתו לוותר על כך גם במידה שהדבר יוזיל לכם את העסקה.
  • תמיד העדיפו לעבוד עם חברה או בעל מקצוע בעל כמה שיותר וותק, ניסיון ומוניטין. לרוב, אם הם כאלו זה מעיד על רצינות, אמינות והתמדה.

אינסטלטור ברחובות

אינסטלטור ברחובות – ניסיון ומקצועיות ללא פשרות

לא צריך ללכת סחור סחור כאשר מדובר על אינסטלטור ברחובות והסביבה. עם ניסיון של מעל 38 שנים, מאות לקוחות קבועים ועוד מאות חדשים נהנים מהשירות האדיב שאנו ב – 'אלי גג אחד' מעניקים להם. עם חיוך תמידי, מקצועיות וזמני עבודה קצרים אנו נשמח לתת גם לכם שירות. פנו אלינו בטלפון ואנו נחזור אליכם במהרה עם פתרון מידי.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ